Červenec 2009

krasna piesen

15. července 2009 v 11:04 | miska |  ♥ Moje Keci♥
užasna pieseň

mišičky

15. července 2009 v 10:50 | miska |  ♥ pixelky♥
zdroj:sweet-land

Raz sa to muselo stat

14. července 2009 v 20:08 | miska |  ♥ Alexander Rybak ♥

Raz sa to muselo stať!

Sklamal si nás!

Chcela som veriť,že Alex nebude ako známe osobnosti no rýchlo mu to stúplo do hlavy.Velmi ma sklamal.Dujam,že sa to napravý!Alex bud sam sebov ako si bol po Eurovizii,tak sa to fanušikom určite bude máčiť........


Bleskovka3(prazdninová)

14. července 2009 v 20:02 | miska |  Bleskovky

prazdninová

!Bleskovka 3. ,neváhaj a zapoj sa budú super diplomy!


A je tu dalšia bleskovka kde môžte získať super diplomy.Takže tato bleskovka bude o prázdninách. Tak dotoho,začííname!!

1.Awoj.

2.Ako sa maš?

3.Ako si prádninuješ?

4.No a teraz si vyber z požnotí:
teplo/zima
láska/zábavatel
slnko/tieň
kupalisko/more
čaj/nápoj
postel/lehátko

5.A ešte jedna otazka o kolko by si predlžíl prazdniny?

Najvial berem piatich! !1298!

Informace o Eurovizi 2010

14. července 2009 v 19:36 | miska |  Eurovision Song Contest

Informace o Eurovizi 2010

Norsko, Eurovision Song Contest 2010

Krátko po skončení tohtoročného ročníka Eurovízie prinášam informácie o tom nastávajúcom. Vďaka víťazstvu Alexandra Rybak sa Eurovision Song Contest 2010 sťahuje do Nórska. Narozdiel od Rusov, Norovia sa okamžite rozhodli, že sa všetci fanúšikovia sjedou za rok do Osla.
Predbežné termíny na semifinálové a finálové večery budú pravdepodobne meniť. Pôvodne naplánované finále 22.5. by sa zhodovalo s futbalovou Ligou majstrov. Eurovízia sa tak bude pravdepodobne konať buď druhý alebo štvrtý týždeň v máji.

Prenosy sprostredkuje nórska NRK, predpokladaným miestom konania bude nová Telenor Arena.

Národné kolesá jednotlivých krajín budú prebiehať od októbra 2009 do polovice marca roku 2010.

Očakáva sa, že sa počet krajín na Eurovision Song Contest 2010 udrží na podobných číslach ako letos. EBU by rada dostala späť Taliansko, Rakúsko, Monako a Luxembursko. Gruzínsko by pravdepodobne nemala mať problém sa znovupripojenie sa do súťaže, je možné, že sa vráti San Maríno. EBU vyhlásila, že debut krajín ako je Kazachstan, Palestína alebo Lichtenštajnsko sú v rámci nadcházejícícho ročníka nereálne. Vatikánsky televízia vysiela iba náboženské programy, preto sa nemôže ESC zúčastniť.

Macedónsko hrozia bojkotom súťaže. Dôvodom je zmena pravidiel, keď desiateho postupujúceho semifinalisti vyberá porota. Kvôli tomu už makedonští reprezentanti dvakrát zostali tesne pred finálovými bránami. Otázkou tiež zostáva, či sa Eurovízia zúčastní Česká republika.

Do finále je rovnako ako letos nominovaných päť krajín. Ide o štáty Veľkej štvorky, teda Nemecko, Veľkú Britániu, Španielsko a Francúzsko a víťazné Nórsko.

Už potvrdenými štáty ESC 2010 sú Belgicko, Bulharsko, Fínsko, Izrael, Holandsko, Nórsko, Grécko, Slovensko, Švédsko, Švajčiarsko a Veľká Británia.

O ďalších novinkách ohľadne budúceho ročníka Eurovízie Vás samozrejme budeme aj naďalej informovať!
____________
zdroj:http://eurovize.sblog.cz

Připojte se k nám na Facebooku!

13. července 2009 v 11:12 | miska |  Eurovision Song Contest

facebook.com/eurosong

Dnešním dnem jsme oficiálně vstoupili do služeb sítě Facebook. Na našem profilu se pokusíme zmapovat dosavadní účast České republiky na soutěži Eurovize, přineseme zajímavé fotografie, videa a také informace, které budou doplňkem k našemu webu. Připojte se k nám a pozvěte své známe z České republiky, Slovenska či dalších koutů naší planety!
Naleznete nás na adrese www.facebook.com/eurosong

Je Alexander Rybak náročný?

13. července 2009 v 11:07 | miska |  ♥ Alexander Rybak ♥

*Podle organizátorů Slovanského Bazaru až moc!!!*

Alexander Rybak se chystá na jeden z nejpopulárnějších festivalů východní Evropy. Jedná se o Slavjanskij Bazar ve městě Vitebsk, které se shodou okolností nachází v jeho rodném Bělorusku. Organizátoři se ale nestačí divit, požadavky nového vítěze Eurovize jsou podle nich až příliš přemrštěné a Rybak tak začíná ve své vlasti ztrácet plusové body.
Mezi největší hvězdy osmnáctého ročníku oblíbeného festivalu bude bezesporu patřit Alexander Rybak. On a jeho tým ovšem zaslali na direktoriát soupisku požadavků, které rozhodně nikdo nečekal. Každá hvězda většího kalibru si "navymýšlí hromadu zbytečností", podle organizátorů Slovanského Bazaru ale má mladý vítěz Eurovize na podobné manýry ještě spoustu času. Uznejte sami, jestli Rybak nutně potřebuje k pohybu ve městě Mercedes S220 či S221 a jeho tým Mercedes Sprinter?
Zajímavý je i systém ubytování. Norové požadují minimálně čtyřhvězdičkový hotel, což je snadno splnitelný požadavek, ale samotný Alexander potřebuje pokoj luxusní kategorie, zatímco zbytek týmu si vystačí s osmi obyčejnými pokoji. V Rybakově apartmá musí být tmavé záclony a v dalších pokojích vody bez bublin včetně plných a hlavně již zaplacených minibarů. Slovo 'zaplacené' je v požadavcích zvýrazněno. Organizátoři musí zabezpečit stravování á la carte, pizza a fastfoodová jídla jsou zakázána. Během oběda či večeře celé norské skupiny nesmí být v místnosti přítomni žádní hosté ani novináři. Živá hudba není povolena, nesmí být puštěno ani rádio.
Alexander Rybak si vystačí s pouze dvoučlennou ochrankou, avšak během jeho zkoušek či samotném koncertu požaduje zvýšenou kontrolu u dveří do šatny, dále zabezpečení vchodu a východu v sále, permanentní hlídání ubytovacích prostor v hotelu a také bezproblémové opuštění jeviště po skončení vystoupení. Šatny musí být dvě, jedna pro zpěváka a druhá pro jeho skupinu. Obě musí být čisté a s velkými zrcadli, vítěz Eurovize také potřebuje hned vedle šatny koupelnu, která musí být zamykací.
Kromě toho si celý tým přikázal 10 lahví dobrého piva, 1 lahev dobrého bílého vína, 20 lahví neperlivé vody, 10 lahví perlivé vody, 20 lahví přírodní šťávy, 5 lahví dietní coly, kvalitní kafe, horkou vodu, čaj, cukr, med, citróny, čerstvé limonády, žvýkačky, aromatické svíčky, ovoce, ořechy, energetické tyčinky a čokoládu. Speciálně pro taneční skupinu Frikar musí organizátoři zajistit 20 banánů, 10 jablek, 10 nektarinek, 10 lahví neperlivé vody, 10 lahví perlivé vody, 5 kusů čokolády.
A co myslíte Vy? Souhlasíte s organizátory, že jsou požadavky norského týmu přehnané a nebo, že Alexander má na podobné příkazy právo?
_________
eurovize.sblog.cz

alexanderova foto

13. července 2009 v 11:01 | michaela |  ♥ Alexander Rybak ♥
perfektna fotka
super foto


2 cool fotky

13. července 2009 v 10:05 | miska |  ♥ Alexander Rybak ♥


kolko je tam asi jeho fotiek??(new)
//KOPIRUJ IBA S IKONKOU//
©2010
...
 Pixels BlogU:


Zapsala sem sa do: