Květen 2009

1uvod1

31. května 2009 v 15:51 | miska |  úvod

sestra mi pomohla vybtrat dobre clanky ktoré tu môžne vydiet.Toto je jej zasluha.


Takze budem rada a si moje informacie prečitate lebbo je tam dost toho zaujmaveho.Preklady si robim sama a dá mi to zabrat.Budem zada a mi date komentar alebo zahlasujete v mojich anketách.A dam sem všetko zaujmave zo sveta ale aj novinky o Alexandrovi.Ak mate nejaky napad a chcete my vylepsit BLOG ta mi napiste email www.miska9797@azet.sk alebo hned mo dajte komentar na www.alex-rybak.blog.cz .alex p.

31. května 2009 v 15:41 | miska |  ♥ Alex Pettyfer♥
alex na štvorkolke vo filme Stormbreaker
ked ho v Stormbreaker obklučili
náš maladí Alex Richard Pettyfer

O natáčaní Kobry11

31. května 2009 v 15:32 | miska
Celé natáčení Cobry 11 financuje německý televizní gigant RTL Television. O produkci seriálu se stará firma Action Concept a její hlavní postava mistr kaskadérského řemesla Heramnn Joha, který se vyučil kaskadérskému řemeslu v britské skupině Hell Drivers, vymýšlí pro seriál ty nejnebezpečněji vyhlížející kaskadérské kousky. Při natáčení se na place ochomítá na 100 lidí a ti všichni včetně herců musí pro perfektní výsledek záběrů udělat takřka možné i nemožné. Na natáčení spolupracují i největší německé automobilky jako jsou BMW, Mercedes-Benz atd. Díky této spolupráci je možné liklidovat jedno auto za druhým, což hlavně dokládá semirova služební BMW. Jelikož natáčení je velmi drahá záležitost, jedna epizoda stojí až 8 mil. Kč, jsou další auta kupována z autobazarů. Všechny dráhy "letících aut" musejí být naprosto přesně vypočítány a připraveny tak, aby se záběr povedl napoprvé. Cobra 11 ve světě akčních seriálů velkým pojmem, a proto se při jejím natáčení využívá té nejmodernější techniky až ve filmovém ráji - Hollywoodu. Natáčení nejčastěji probíhá v okolí Kolína nad Rýnem, Düsseldorfu, Hürtu a Koblence. Město Hürt je hlavním sídlem firmy Action Concept a zde v jejich budově má Cobra 11 svou stanici. V této budově také probíhá příprava na celé natáčení. Zde se upravují a předělávají vozy přímo pro potřeby akčních scén. Za touto budovou se nachází velké parkoviště, kde jsou "uskladněna" všechna auta, která byla v Cobře 11 k viděnía nebyla sešrotována. Auta, která již nelze použít pro další natáčení putují přímo do šrotu! U tohoto parkoviště je také kousek dálnice na kterém se točí menčí scény. Na německých dálnicích nejsou žádnou vyjímkou uzavírky dálnice kvůli natáčení.
Seriál se točí na 16milimetrový film. K natáčení se používájí tzv. Crashboxy, díky kterým je možné zabírat akce z bezprostřední blízkosti. Kvůli velkým nákladům se scény musí povést napopvé a jsou snímány až 16 kamerami. Celé natáčení zajištuje německá firma Action Concept Ve firmě pracují mladí lidé, kteří srší nápady což je na seriálu znát. Ty nejnebezpečněji vyhlížející kousky vymýšlí sám mistr svého kaskadérského řemesla Hermann Joha. Při natáčení se kolem ochomítá na 100 lidí a odevšech se očekává plné nasazení. Při náročných akčních scénách se využívá digitální technika. Ty nejnáročnější kousky vznikájí v americe na počítačích Hollywoodské firmy Dreamscape a díky tomu je Cobra 11 jedním z nejlepších seriálů na světě.
Cobra 11 se začala vysílat v Německu roku 1996, kde její pilotní film "Bomby na 92 kilometru" sledovalo přibližně 10 000 000 diváků. Seriál i nadále láme rekordy sledovanosti. Jeho průměrná týdení sledovanost v Německu je 6 000 000 diváků. Cobra 11 si získala své příznivce i v zahraničí. S velkým úpěchem se již vysílá v 17 zeních celé Evropy.
Ty nejnáročnější kaskadérské kousky spolykají na jednu epizodu až 250 000 euro. Od roku 1996, kdy se Cobra 11 začala natáčet, skončilo ve šrotu přes 500 aut. Každá epizoda si vyžádá od 5 do 20 automobilů. Ty jsou převážně kupovány z autobazarů za pár "šlupek" a nebo pro potřeby natáčení darují přímo výrobci jako zkušební vozy.

test kobra11

31. května 2009 v 15:30 | miska
Ahojik Lidičky tak vám sem přidávám již test natéma kobry 11 . Snad se vám připravený test bude Libit a trošku si nad budete lámat hlavičku .
Pak budu ráda když do komentářů mi napíšete jak se vám líbil testík .


1 . Jak se jmenu je Semir ?
Erdogan Atalay
Christian Oliwer
Steinke Rene
2. Jaká dvojce byla na začátku ?
Tom Jan
Tom Semir
Andre Sermi
3 Jaká dvojice je v 7 Serii ?
Jan Tom
Semir Tom
4 Kouří Semir ?
Ano
Ne
Už přestal
5 Kolik je christianu Oliwerovi let ?
36
37
35Niečo o miške_(ŁoŁ)

31. května 2009 v 15:08 | miska_(ŁoŁ) |  úvod
*//Ja//*
Narodila som sa 21.decembra 1995 v Partizánskom (SVK). Som žiačka deviateho ročnika na základnej škole.Mojou jedinou zaujmavosťou je to že som DvOjičKa(TWINS),ano moja segra je taka ista (smích).Mám rada šport,milujem zvierata a chcem to daleko dosiahnut.Priatela ešte nemám =o) .
 • meriam~>(cca) 167cm
 • farba vlasou~>tmavo hnedá
 • farba očí~>smaragdová (zelená)
 • postava~>priemerná
Moje naj:

 • naj herci~> Christian Oliver,Graig Horner,Erdogan Atalay,Chris Pine,Eddie Murphy,Owen*//JA 25//*

  Wilson,Michael Copon...atd´
 • naj herečky~>Jessica Simpson,Kirsten Bell,Megan Fox,Amanda Bynes..atd´
 • naj speváčky~>Avril Lavigne,Alexandra Burke,Pink,Marta Jandová,Dominika Mirgová,Zdenka Predná,Katy Perry..atd´
 • naj speváci~>Enrique Iglesias,Akon,Pitbull,Chris Brown,Ben Cristovao,Miroslav Šmajda,Rytmus,Didrik Solli-Tangen..atd´
 • naj farby~>zelená,biela,čierna,modrá,hnedá..
 • naj serialy~>2 a pol chlapa,Knight Rider,Legenda o patračovi,Veronica Mars,Zajtrajšie noviny..
 • naj filmy~>je ich mnoho ale napr.blazniva škôla,strašidelny dom...

Je to pekny chalan

31. května 2009 v 15:06 | miska |  ♥ Alex Pettyfer♥
Je to pekný chalan
Meno:Alex Richard Pettyfer
Dátum narodenia:10.4. 1990
Miesto narodenia:Stevenage
Oči:hnedé
Povolanie:herec
Vek:18 Obrázok

Alex Pettyfer

31. května 2009 v 15:01 | miska |  ♥ Alex Pettyfer♥
ALEX RICHARD PETTYFER

Povolání: herec
Datum narození: 10.04.1990
Místo narození: Stevenage, Hertfordshire, Anglie
Znamení: Baran
Alex Pettyfer se narodil Lee Irland a Richardu Pettyferovi. Nyní žije v centru Windsoru. Už od siedmych rokov robil modela pre GapKids a Marks and Spencer. Ako malý hrál Williho Wonku v školskích predstaveniach o Karlíkovi a továrně na čokoládu. Nyní se věnuje herectví. Za posledních niektorich rokov bol obsadeni do hlavních rolí v dvoch filmoch a to v Stormbreakeru a Tom Brown's schooldays. Bol vybraný i pre rolu Eragona v stejnojmenném filmu Eragon, ale odmietol ju. Prý zo strachu z lietania a naviaci by se to krylo s natáčením Stormbreakera.
Tak co myslíte vy? Byl by lepší Eragon- Alex nebo jste spokojení s Eragonem- Edwardem???? Mě se líbí víc Alex, ale oba jsou roztomilí blonďáčci :o)

Čo o Kobre možno neviete!

30. května 2009 v 17:10 | miska
Jejich revírem je dálnice.Jejich tempo je vražedné.Jejich protivníky jsou překupníci kradených aut,vrahové a vyděrači.Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci.Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.........
Tento slogan,jistě znají všichni fanoušci německého seriálu Alarm fur Cobra 11,ale jak se vlastně změnila Kobra 11 a její hlavní hrdinové????????
Všechno to začalo náhodou......na dispečinku Kobry 11 se ozve naléhavé volání o pomoc.Frank a Ingo vyjíždějí k dalšímu případu.....

První tým:
Ingo Fischer(Rainer Strecker) a Frank Stolte(Johannes Brandrup) byli úplně prvním týmem Kobry,oba byli nezajímavý,takže Inga v druhém díle s názvem Rudá růže černá smrt,zastřelí šéf mafie vyděračů a Frank zatím zůstáva...Za šéfku mají Katharinu Lamprechtovou(Almut Eggert)
Druhý tým:
Nastává zlom,protože do seriálu vstupuje Erdogan Atalay neboli nesmrtelný Semir Gerchan.V čem se od Inga liší?????Semir je narozdíl od Inga vtipný,hezký a....malý:0),což rozhodně není překážkou.Ze začátku si sice s Frankem nerozumí,ale to se změní po tom,co Semir zachrání Frankovi život.
Třetí tým:
Neboť Frank za neznámých okolností odešel,Semir čeká na nového parťáka,kterým se stává vysoký,urostlý a docela sexy chlapík jménem André Fux(Mark Keller).Tyto dva si rychle padnou do oka a skvěle fungují,ovšem odchází komisařka-šéfová Katharina Lamprechtová a přichází mladá Anna Engelhardtová(Charlotte Schwab).Ke svým podřízeným se chová jako šéf,ale dokáže být i skvělý společník a přítel.(André a Semir jí zachrání před mstou trestance).André později umírá rukou šéfa mafie na Malorce-Bergera,je prostřelen harpunou:0((((.Semir se vrhá do vody,aby Andrého zachránil,ovšem nenajde ho.Andrého tělo je již někde na dně moře.

O Kobre 11

30. května 2009 v 17:09 | miska
Synopse:
Dálniční policie - ...jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrazi a vyděrači, muži z COBRY 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naší bezpečnost... - tento slogan vystihuje všechny představitele týmu C11 / nebylo jich málo. Momentálně je to prioritou již podruhé pro dálniční policii Toma Kranicha a Semira Gerkhana.

Jak to celé vzniklo:
Kobra 11 je vlastně seriál z produkce německé televize RTL Television. Seriál Kobra 11 (Alarm für Cobra 11) se stal brzy po svém uvedení hitem nejen v Německu, ale i v mnoha dalších zemích světa. Seriál se poprvé dostal na naše obrazovky prostřednictvím TV Nova na podzim roku 1997. Od prvního dílu, vysílaného 12. března 1996 na RTL, uplynula dlouhá řada let. Dnes je natočeno přes sto epizod a nové se stále natáčejí. Hlavní postavou Kobry 11 byl úplně na začátku komisař Frank Stolte (Johannes Brandrup) a jeho parťák Ingo Fischer (Rainer Strecker), který byl ve druhé epizodě první série zastřelen při jedné akcii. Zanedlouho přišel do Kobry 11 "miláček diváků" Semir Gerkhan (Erdogan Atalay), velice odvážný a svérázný komisař,skvěle ovládající volant nejen svého BMW 330i,ale třeba i náklaďáku. Po odchodu Franka Stolteho dostává i Semir nového kolegu, kterým je André Fux (Mark Keller). Zrovna ten byl prý opravdu nejlepší parťák Semira. Scénáristé ho nechali zemřít na jedné velmi nebezpečné akci na Malorce, kde měl spolu se Semirem zadržet mezinárodního zločince Karlose Bergera, ale ten zabil Andrého harpunou. Ani Semir mu nezachránil život. Dalším parťákem pro Semira se stal Tom Kranich (René Steinke). Uvedením nového kolegy do seriálu bylo prostřednictvím pilotního filmu "Pekelná jízda na dálnici A4". Tom se náhodou dostane do "neovladatelného" vozu, který se 170-tkou řítí po dálnici směrem do města. Celá akce končí se šťastným koncem a tím byla odstartována nová éra seriálu Kobra 11. Před seriálem je opět další změna. Tom se ke konci šesté série v epizodě "Stíny minulosti" seznámí při šetření s drogovým bossem a Elenou Krügrovou. Elena otěhotní a s Tomem plánují svatbu. Vše se ale rozplyne v další, poslední epizodě šesté série s názvem "Rozloučení". Elena umírá ve voze s připravenou bombou pro Toma. Tom po dopadení jejího vraha podává u policie výpověď a tím končí Tom u seriálu Kobra 11. Jeho novým nástupcem je herec Christian Oliver v roli vrchního komisaře dálniční policie Jana Richtera. Jeho první premiérou je pilotní film k sedmé sérii s názvem "Křest ohněm", který byl jako první k vidění 7.září na TV Nova. Německý seriál Kobra 11 se může s úspěchem konkurovat obdobným sériím americké provincie. Spolupráce jeho tvůrců s automobilkami BMW a Mercedes-Benz, a práce 10 až 16 kamer byly filmu jen přínosem. Režisér a specialista na akční scény Hermann Joha ručí za nejlepší úroveň kaskadérských záběrů. Natáčení Kobry 11 financuje německý televizní gigant RTL Television a jedna epizoda ho průměrně přijde na 350 000 €. Spotřebuje se v průměru 10 až 25 automobilů na jednu epizodu - od začátku Kobry 11 jich tak šlo do šrotu už přes pět stovek vozů!! Natáčení, probíhajicí v okolí Kolína nad Rýnem, Düsseldorfu a Hürthu, zajišťují Action Concept, kteří svými výkony můžou směle konkurovat hollywoodským akčním filmům. Jsou zde ovšem také používány počítačové efekty pro dokonalost. "Používáme stejnou technologii, s jakou pracovali filmaři snímků "Den nezávislosti" nebo "Godzilla". Auta by při explozích nikdy nelétala tak vysoko a daleko," vysvětlil programový ředitel stanice RTL Marco Conrad. Náročným úkolem je také najít vhodné místo pro natáčení jednotlivých epizod. Kvůli práci se na seriálu jsou poměrně časté uzavírky německých dálnic. Nikomu to ovšem nevadí, protože průměrně každý 5 divák je fandou právě "Kobrušky" :)).

iceland

21. května 2009 v 21:22 | miska
There was never any doubt that Yohanna (Jóhanna Guðrún Jónsdóttir) would become a singer. Nebol nikdy žiadne pochybnosti o tom, že Yohanna (Johanna Guðrún Jónsdóttir) by sa stala zpěvačkou. Born in Copenhagen, Denmark on October 16th 1990, she was a gifted child and started singing even before she could talk. Narodil sa v dánskej Kodani dňa 16. októbra 1990, bola nadané dieťa a začala spievať ešte pred tým, než si mohli vystúpiť. Yohanna and her parents moved to Reykjavík in Iceland when she was just two years old and she continued to show great interest in music. Yohanna a jej rodičia presťahovali do Reykjavík na Islande, keď jej bolo len dvoch rokov, a ona stále ukazujú veľký záujem o hudbu. The family moved to Hafnarfjörður when Yohanna turned eight and that's where she had her first real opportunity to put her talent on show. Sa rodina presťahovala do Hafnarfjörður keď Yohanna obrátil osem a to je, kde mal svoju prvú skutočnú príležitosť, aby jej talent na show. She was one of seven hundred children participating in a song contest when singing teacher María Björk spotted her potential. Bola jednou zo siedmich sto detí, účasť v súťaži, keď spieva pieseň učiteľ María Björk Videli jej potenciál. María offered Yohanna a place at her children's singing school, and it was there that she learned the basics of performing modern pop songs. María Yohanna ponúkané miesto v jej detskej speváckej školy, a bolo to tam, že sa naučil základy modernej pop plnenie piesní. Everyone was amazed not only by her perfect pitch, range, and maturity, but also by the control she displayed when performing. Všetci boli ohromení nielen jej perfektné živici, rozsah a doba splatnosti, ale aj tým, že kontroly zobrazí pri vykonávaní. Besides this she showed an innate ability to quickly memorize, learn and adapt songs to suit her own individual vocal style. Okrem toho, že preukázala vrodenú schopnosť rýchlo zapamätať, učiť sa a prispôsobovať piesní, aby vyhovovali jej vlastné vokálny štýl. Yohanna úspešne rozkvetlé do vriaceho, pracovitý a vysoko motivovaných mladých speváčka, ktorá má teraz plnú kontrolu nad svojím
Jóhanna Guõrún Jónsdóttir Johanna Guõrún Jónsdóttir
Yohanna recorded her first album at the age of nine, and it was released on her tenth birthday in the year 2000. Yohanna zaznamenané jej prvý album vo veku deväť, a to bol prepustený na svoje desiate narodeniny v roku 2000. The debut album was a huge success and was followed up by a second album in 2001, confirming her status as a true child prodigy. Na debutový album bol obrovský úspech a bola nasledovať druhé album v roku 2001, čo potvrdzuje jeho postavenie ako pravda dieťa. Her third album, consisting of popular Christmas Carols, was released in late 2003. Jej tretí album, zložené z populárnej vianočné koledy, bol prepustený v neskorej 2003. This proved to be her last album for a number of years as it was a joint decision between her manager and parents to give Yohanna some space to grow up and work on her musical skills away from the spotlight. To sa ukázalo byť jej posledný album pre niekoľko rokov, ako to bolo spoločné rozhodnutie medzi jej manažér a rodičov, aby Yohanna nejaký priestor pre rast a pracovať na jej hudobné zručnosti od reflektor.
In order to develop both her voice and her own personal musical style, Yohanna's teenage years were spent working in and out of the studio with musical instructors, songwriters and producers. V záujme ďalšieho rozvoja ako jej hlas a jej vlastný hudobný štýl, Yohanna v dospievania rokov strávil v pracovných a zo štúdia s hudobným inštruktoroch, songwriters a výrobcov. Educationally speaking, this was a busy period for a young lady who also tried her best to attend school regularly and have some fun with her friends along the way. Výchovně povedať, že to bolo rušné obdobie pre mladú dámu, ktorá tiež vyskúšali jej najlepšie navštevovať školu pravidelne a pobavenie s jej priatelia pozdĺž cesty. Yohanna was nevertheless away from home for considerable periods, rehearsing in New York or Los Angeles and meeting with music business people all over the world. Yohanna bol však ďaleko od domova pre značnú dobu, skúšali v New Yorku či Los Angeles a stretnutia s hudbu podnikania ľudí z celého sveta. After turning down a recording contract with a major label, Yohanna spent some time in Denmark working on her vocal techniques. Po znížení nahrávacie zmluvu s veľkým štítkom, Yohanna strávil nejaký čas v Dánsku pracuje na jej vokálny techniky. During this time she also recorded her first adult album 'Butterflies and Elvis' with British songwriter Lee Horrocks and sound engineer Thomas Yezzi. Počas tejto doby tiež zaznamenané jej prvé dospelých album 'motýle a Elvis' s britskou piesní Lee Horrocks a zvukařem Thomas Yezzi. Asked to say what he thought of Yohanna, Yezzi commented "She is a young, white Icelandic girl with the soul of a fifty year old black woman. She's really amazing." Vyzvaný, aby povedal, čo si myslia o Yohanna, Yezzi komentované "Ona je mladá, biela Islandčina dievča s dušou a päťdesiat rokov stará čierna žena. Je to naozaj úžasné."
The album was well received upon its release in early 2008. Platňa bola dobre prijatá po jej prepustení na začiatku roka 2008. Yohanna's years as a child recording star were now well and truly behind her and she put all her heart and soul into her newly honed sound. Yohanna z rokov ako dieťa bola nahrávka star teraz naozaj dobre, a za ňou a ona dať všetky svoje srdce a dušu do jej novo vytříbil zvuk. When songwriter and producer Óskar Páll Sveinsson set out to ask Yohanna to interpret the song 'Is It True?' Keď skladateľ a producent Oskar Pall Sveinsson stanovenej požiadať Yohanna interpretovať pieseň 'Je to pravda?' for the 2009 Icelandic National Eurovision Preselection Song Contest, he was looking for Yohanna's particular R'n'B sound and style and indeed it soon proved to be the right decision. za 2009 Islandčina Národné Výberové Eurovision Song Contest, bol hľadáte Yohanna to najmä R'n'B zvuk a štýl, a naozaj to čoskoro ukázalo byť správne rozhodnutia.
At the age of eighteen, Yohanna has come full circle and now she herself teaches children to sing at the school where she started her own career some ten years ago. Vo veku osemnásť rokov, Yohanna je vrátiť sa na začiatok a teraz ona sama učia deti spievať v škole, kde začala jej vlastná kariéra približne pred desiatimi rokmi. Moreover she is still concentrating on developing her own vocal technique yet further by attending classes at the Reykjavík Academy of Singing and Vocal Arts. Okrem toho je stále sústreďuje na rozvoj vlastnej vokálny techniku ešte ďalšie, ktoré navštevujú kurzy na Reykjavík Akadémia piesne a spevácke umenie.
//KOPIRUJ IBA S IKONKOU//
©2010
...
 Pixels BlogU:


Zapsala sem sa do: